Aktualności

"2w1" - winietki wraz z podziękowaniem dla gości.

Dodano: 29/08/2017

Proponujemy Państwu winietki wraz z podziękowaniem dla gości w formie małych pudełeczek (bez boków). Na pudełeczkach przyklejone są karteczki z personaliami. Wewnątrz można za pomocą zszywacza przypiąć malutkie woreczki strunowe z odpowiednią zawartością np. migdałami czy słodyczami lub odpowiednio fabrycznie zapakowane pralinki. Pudełeczka są  przebigowane, żeby  można było je łatwo złożyć i w odpowiednim miejscu podklejone taśmą samoprzylepną.  Mogą być one również zastosowane jako samodzielne podziękowania z odpowiednim tekstem na karteczce obok tradycyjnie wykonanych winietek w tym samym stylu.

Wstecz
Aktualności
 • "2w1" - winietki wraz z podziękowaniem dla gości.

  Winietki wraz z podziękowaniami dla gości w formie małych pudełeczek.

 • Słów kilka o bigowaniu
  Słów kilka o bigowaniu

  Bigowanie polega na przegniataniu papieru lub kartonu w miejscu, w którym chcemy go zagiąć. Bez wykonania tego procesu często byłoby to niemożliwe, a jeżeli  udałoby nam się  w jakiś sposób to zrobić , to efekt byłby daleki od tego jaki chcielibyśmy osiągnąć.

 • Scrapki świąteczne
  Scrapki świąteczne

  Proponujemy Państwu scrapki oraz papier wytłaczany  do samodzielnego wykonania kartek świątecznych. Produkty te można obejrzeć w kategorii "Artykuły dekoracyjne". Zapraszamy.

Bądź na bieżąco z naszą ofertą.
Subskrybuj newsletter.