O firmie

Firma MARAJA zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem artykułów okazjonalnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i gustów klientów.

 

Są to przede wszystkim zaproszenia na ślub, komunię oraz chrzest, pozostałe akcesoria związane z tymi uroczystościami jak: winietki, zawieszki, karty menu, podziękowania dla gości, plany stołów itp. Dodatki dopasowane są stylem i kolorem do zaproszeń lub wystroju sal bankietowych.

 

Proponujemy również kartki okolicznościowe, kalendarze oraz skrapki przy użyciu, których samemu można wykonać atrakcyjne dekoracje.

 

W związku ze zróżnicowanymi potrzebami  klientów proponujemy szeroki asortyment wyrobów, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Są to artykuły od prostych acz ciekawych do bogato zdobionych: wstążeczkami, dżetami, perełkami jak  również zdjęciami.

 

Zaproszenia i pozostałe dodatki wykonywane są ręcznie według autorskich pomysłów z wysokiej jakości papieru, drukowane tuszem stałym, który nie rozmazuje się i daje efektowny, delikatny połysk. Do niektórych projektów wykorzystujemy zasoby ze strony www.freepk.com

 

Chcemy, żeby nasze artykuły spowodowały, że uroczystości związane z najważniejszymi w życiu chwilami wprawiły w zachwyt zaproszonych gości i pozostały w ich pamięci na długie lata. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która systematycznie będzie uzupełniana, o kontakt oraz o zadawanie wszelkich nasuwających się pytań, które nie pozostaną bez odpowiedzi.

 

 

Nasz nadrzędny cel to zadowolony klient, który - mamy nadzieję - zarekomenduje naszą firmę swoim przyjaciołom i znajomym.


ZAPROSZENIA


Aktualności
 • "2w1" - winietki wraz z podziękowaniem dla gości.

  Winietki wraz z podziękowaniami dla gości w formie małych pudełeczek.

 • Słów kilka o bigowaniu
  Słów kilka o bigowaniu

  Bigowanie polega na przegniataniu papieru lub kartonu w miejscu, w którym chcemy go zagiąć. Bez wykonania tego procesu często byłoby to niemożliwe, a jeżeli  udałoby nam się  w jakiś sposób to zrobić , to efekt byłby daleki od tego jaki chcielibyśmy osiągnąć.

 • Scrapki świąteczne
  Scrapki świąteczne

  Proponujemy Państwu scrapki oraz papier wytłaczany  do samodzielnego wykonania kartek świątecznych. Produkty te można obejrzeć w kategorii "Artykuły dekoracyjne". Zapraszamy.

Bądź na bieżąco z naszą ofertą.
Subskrybuj newsletter.