Winiety

Najczęściej małe kartoniki z imieniem i nazwiskiem gości, które mają na celu wskazać im miejsce przy stole. Umieszcza się je  bezpośrednio na talerzu lub tuż obok niego. Ozdabia  zdjęciami, grafiką czy innymi elementami zdobniczymi.  Oprócz klasycznych,  mamy obecnie do wyboru przeróżne kształty i formy winietek. Modne są motylki, serduszka, ptaszki, które umieszcza się na kieliszkach lub widelcach.

Dzięki zastosowaniu winietek unikniemy chaosu i przepychania  przy stołach. Zdarza się tak, że goście zamiast witać Młodych krzątają się i zajmują odpowiednie dla siebie miejsca. Żeby uniknąć podobnych sytuacji i zaoszczędzić zaproszonym stresu, możemy stosując winietki usadzić ich przy stole tak, żeby przez całą imprezę czuli się dobrze i siedzieli wśród znanych sobie osób, z którymi nawiązanie kontaktu nie będzie problemem. Winietki powinny nawiązywać do koloru i stylu pozostałych elementów dekoracyjnych, tworząc wraz z nimi spójną całość.

 

Sortuj po:


1 2 3 ... 3 Następne
Aktualności
  • "2w1" - winietki wraz z podziękowaniem dla gości.

    Winietki wraz z podziękowaniami dla gości w formie małych pudełeczek.

  • Słów kilka o bigowaniu
    Słów kilka o bigowaniu

    Bigowanie polega na przegniataniu papieru lub kartonu w miejscu, w którym chcemy go zagiąć. Bez wykonania tego procesu często byłoby to niemożliwe, a jeżeli  udałoby nam się  w jakiś sposób to zrobić , to efekt byłby daleki od tego jaki chcielibyśmy osiągnąć.

Bądź na bieżąco z naszą ofertą.
Subskrybuj newsletter.