Winiety

Najczęściej małe kartoniki z imieniem i nazwiskiem gości, które mają na celu wskazać im miejsce przy stole. Umieszcza się je  bezpośrednio na talerzu lub tuż obok niego. Ozdabia  zdjęciami, grafiką czy innymi elementami zdobniczymi.  Oprócz klasycznych,  mamy obecnie do wyboru przeróżne kształty i formy winietek. Modne są motylki, serduszka, ptaszki, które umieszcza się na kieliszkach lub widelcach.

Dzięki zastosowaniu winietek unikniemy chaosu i przepychania  przy stołach. Zdarza się tak, że goście zamiast witać Młodych krzątają się i zajmują odpowiednie dla siebie miejsca. Żeby uniknąć podobnych sytuacji i zaoszczędzić zaproszonym stresu, możemy stosując winietki usadzić ich przy stole tak, żeby przez całą imprezę czuli się dobrze i siedzieli wśród znanych sobie osób, z którymi nawiązanie kontaktu nie będzie problemem. Winietki powinny nawiązywać do koloru i stylu pozostałych elementów dekoracyjnych, tworząc wraz z nimi spójną całość.

 

winietka

Kod produktu: zs/w122
2,20
 PLN brutto
Zamów
Złożenie zamówienia powoduje
obowiązek zapłaty.

Winietka wraz z podziękowaniem dla gości w formie małego pudełeczka (bez boków). Na pudełeczku przyklejona karteczka z personaliami. Wewnątrz można za pomocą zszywacza przypiąć malutki woreczek strunowy z odpowiednią zawartością np. migdałami czy słodyczami lub odpowiednio fabrycznie zapakowaną pralinkę. Przykład na zdjęciu poniżej. Pudełeczka są w odpowiednich miejscach przebigowane (do samodzielnego złożenia) i w odpowiednim miejscu podklejone taśmą samoprzylepną.

 • wymiary pudełeczka  ok. 6 cm x 7 cm x 3,5 cm,
 • personalizacja w cenie,
 • realizacja od 7 do 21 dni,
 • kolor do wyboru.
Produkty powiązane
Wstecz
Aktualności
 • "2w1" - winietki wraz z podziękowaniem dla gości.

  Winietki wraz z podziękowaniami dla gości w formie małych pudełeczek.

 • Słów kilka o bigowaniu
  Słów kilka o bigowaniu

  Bigowanie polega na przegniataniu papieru lub kartonu w miejscu, w którym chcemy go zagiąć. Bez wykonania tego procesu często byłoby to niemożliwe, a jeżeli  udałoby nam się  w jakiś sposób to zrobić , to efekt byłby daleki od tego jaki chcielibyśmy osiągnąć.

Bądź na bieżąco z naszą ofertą.
Subskrybuj newsletter.