Zaproszenia

Możemy wybierać spośród  klasycznych, tych z humorem, ze zdjęciem, ozdobionych wstążeczkami, dżetami, perełkami itp. Mają formę otwieranych karnecików, zwijanych ruloników, umieszczane są w pudełkach, nagrywane na płytach. Skierowane są do określonych osób, które chcemy gościć na wydawanych przez nas przyjęciach i mieć ich przy sobie w ważnych dla nas chwilach. Wszystkie opatrzone są odpowiednim tekstem. Muszą zawierać zwroty grzecznościowe, informacje od kogo jest zaproszenie i do kogo skierowane, rodzaj wydarzenia, jego czas i miejsce. 

Poniżej prezentujemy naszą ofertę odnośnie zaproszeń. Klient ma duży wpływ na realizację zamówionych wzorów, może wybrać treść zaproszenia, wierszyki, cytaty. W górnym menu w "Przykładach" można zobaczyć nasze propozycje i wybrać sobie coś odpowiedniego lub zaproponować swoją wersję. Do wyboru są również czcionki, papiery, wstążki itp. Przy większości zaproszeń zamieszczamy przykładowe wnętrze, ale może ono wyglądać inaczej, jeżeli tego życzy sobie zamawiający.

Po zamówienu robimy skład zaproszenia, który klient po sprawdzeniu akceptuje. Dopiero wtedy drukujemy i wykonujemy zamówienie.

Nasze artykuły można również obejrzeć na facebooku - wejście poprzez ikonkę umieszczoną na dole strony.

 

Niżej zamieszczamy link do komentarza prof. Jana Miodka odnośnie odmiany nazwisk. Mamy nadzieję, że będzie pomocny przy sporządzaniu listy gości.

Prof. Jan Miodek-odmiana nazwisk

 

zaproszenie na ślub

Kod produktu: zs107
Stara cena: 
3.49
 PLN brutto
Nowa cena: 
3,30
 PLN brutto
Zamów
Złożenie zamówienia powoduje
obowiązek zapłaty.

Ręcznie wykonane zaproszenie z wysokiej jakości  papieru. Drukowane tuszem woskowym. Wykorzystano grafikę ze strony www. freepik.com.

 • wymiary złożonego zaproszenia ok. 13,8 cm x 13,8 cm,
 • zaproszenie otwiera się do góry,
 • w cenie zaproszenia matowa koperta biała lub ecru,
 • personalizacja zaproszeń w cenie,
 • możliwość wyboru czcionek,
 • drukujemy treść własną lub przysłaną,
 • czas realizacji od 7 do 21 dni.
 • możliwość zaprojektowania i wykonania dodatków weselnych  z tym motywem graficznym.
Produkty powiązane
Wstecz
Aktualności
 • "2w1" - winietki wraz z podziękowaniem dla gości.

  Winietki wraz z podziękowaniami dla gości w formie małych pudełeczek.

 • Słów kilka o bigowaniu
  Słów kilka o bigowaniu

  Bigowanie polega na przegniataniu papieru lub kartonu w miejscu, w którym chcemy go zagiąć. Bez wykonania tego procesu często byłoby to niemożliwe, a jeżeli  udałoby nam się  w jakiś sposób to zrobić , to efekt byłby daleki od tego jaki chcielibyśmy osiągnąć.

Bądź na bieżąco z naszą ofertą.
Subskrybuj newsletter.